Forum

Představení - Vanda...
 
Oznámení
Smazat vše

Představení - Vandap20


cabadaj
(@cabadaj)
Začátečník Admin
Přidal se: před 11 roky
Příspěvky: 9
Úvodní téma  

Nováček trochu opotřebovaný - Vandap20

Tak vás všechny zdravím jak vedení Czech Console Racing tak stálé členy i ty náhodné.No nemám co tajit snad jen pin ke kreditce ikdyž ta je pořád prázdná. Jo,jo ten Xbox je dražší koníček než rybářství.Jinak kdysi jen PC ale po zdravotní přestávce jsem přešel na Xbox 360 ten jsem vlastnil dva roky než vyšel
Xbox One tak jsem se hned přehoupnul.Rád jezdím i v reálném životě ale virtualní je větší adrenalin.

Nejsem takovej profík jako cabadaj,CuCuSk a jím podobní  ale jak se říká trpělivost i růže přináší tedy spíš hodně závodů dobré časy a plynulou jízdu.Odkud jsem a jaký jsem mladík si zjistíte na mém profilu,anglina nic moc jen pár slovíček spíše typu load,delete,instal,unistal však mě rozumíte proto jsem rád za existenci takového webu kde se domluvím a porozumím.No co dále žena by byla,boty číslo 42,5 krátký sestřih,vždy usměv a vždy s humorem takže těším se na první seznámení na závodech 15.10.2015 jestli budou a snad nebude má premiéra propadák a když tak jse aspoň dobře pobavíte.

S Pozdravem Kdo si hraje nezlobí se těším na dobrou partu váš nový člen Vanda,Vandík fantazii se meze nekladou.bye

originální příspěvek ze starých stránek CCR

http://www.czechconsoleracing.cz/New/forum/viewthread.php?thread_id=325

 


Citace
Sdílet: